Loading

Anasayfa

İş Sağlığı ve güvenliği alanında kurmuş olduğumuz OSGB firmamız ile amacımız, iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, kaza sayılarının azalmasına ve güvenli çalışma ortamlarının oluşturulmasına bir katkıda bulunmaktır. İş sağlığı ve güvenliği alanında kullandığımız özel yazılım programı ile diğer şirketlere örnek olmaya devam ediyoruz.


Mühendislik alanında yurtiçi ve yurtdışındaki endüstriyel ve inşaat firmaları ile büyük otellerin iş sağlığı ve güvenliği ihtiyaçları dışında, mekanik, elektrik, otomasyon, bilişim konularındaki sorunlarına çözüm ortağı olup, ekiplerimiz ve ortak firmalarımız ile hem malzeme hem de işçilik desteği vermeye devam ediyoruz.


Bilgi teknolojileri alanında, verilerin saklanması, işlenmesi, süreçlere hız kazandırılması, ERP, MRP, CRM konuları başta olmak üzere, bilgi teknolojileri danışmanlığı veriyoruz. Şirketlere özel yazılım projeleri geliştiriyor ve alanında uzman yazılımcılarımız ile ticari çözüm önerileri sunmaya devam ediyoruz.


Yangın sistemleri ile ilgili olarak son teknoloji korunma sistemlerini Türkiye’de ve Dünya’da başarı ile uygulayan ortak firmalarımız ile hareket ederek, FM Global ve NFPA standartlarına uygun proje danışmanlığı yapıyoruz. Şirketlerin ihtiyacı olan yangın pompaları, sprinkler sistemleri, temiz gazlı söndürme sistemleri vb. malzeme tedariği sağlayarak, teknik desteğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.


Bilişim sektörünün geleceğini ön görerek, iş sağlığı ve güvenliği alanında SafetyCard uygulamasını Dünya’da akıllı kart üzerine uygulayan ilk firmayız. Safetycard ile çalışanların özlük dosyası kayıtlarının 40 yıl süresince güvenle saklanabileceği ve kolayca ulaşılabilecek bir veritabanı oluşturmak yanında, çalışanlarının yetkinliklerinin de kart okuyucular yardımıyla anında kontrol edilebileceği bir altyapıyı müşterilerimize sunuyoruz. Safetycard dışında, küçük esnaflara, inşaat taahhüt firmalarına ve lojistik alanında faaliyet gösteren taşıma firmalarına yazılım desteği vererek onların yanında olmaya devam ediyoruz.


Attığımız her adımda sadece kendi kazancımızı düşünmeyip, müşterilerimizin de faaliyetlerini güvenle sürdürebilmesi için tüm bilgi ve tecrübemizi paylaşmaya istekli ve hazırız.


Sizlerle birlikte geleceğe güvenle yürüyeceğiz.